Konferencja i moje stoisko z Lalkami

W dniach 4-5 marca 2013 roku w Toruniu odbyła się XX jubileuszowa edycja Forum Gospodarczego.

Miałam możliwość wziąć w niej udział, za co pragnę serdecznie podziękować organizatorom – Stowarzyszeniu Integracja i Współpraca z siedzibą w Toruniu.

Oprócz stoiska z lalkami, które mogłam zaprezentować, wystąpiłam też z odczytem dotyczącym Magicznej Lalkarnii, w bloku tematycznym zatytułowanym „Rola kobiet w biznesie”. Po krótkim wstępie odnoszącym się do tematu bloku, przedstawiłam początki Magicznej Lalkarnii, czego musiałam się nauczyć, na jakie problemy napotkałam w trakcie realizacji swojego przedsięwzięcia, jakie są jego plusy i moje plany na przyszłość. Mimo, że miałam obawy przed wzięciem udziału w tego typu imprezie, moja prezentacja została przyjęta z zainteresowaniem przez moderatora, prelegentów i obecnych na sali słuchaczy z różnych środowisk biznesu. Zyskałam także nowe znajomości i nowe możliwości prezentowania swoich wyrobów.

Mam też nadzieję, że może poprzez tego typu wystąpienia zareklamuje amatorski fach rękodzielniczy i wzbudzę nim zainteresowanie. Czas pokaże, co z tego wyjdzie.

 

A tutaj można przeczytać krótką relację z dyskusji na temat Roli kobiet w biznesie Przeczytaj!