Moje lalki z przełomu stycznia i lutego 2012 r

Maja, to modna nastolatka. Jest nieśmiała, ale ma swój styl. Lubi dodatki, nie rozstaje się ze swym ulubieńcem króliczkiem, którego nosi zawsze przy sobie. Ma do tego celu specjalnie przystosowaną torebkę. Za chwilę spotka się z koleżanką, która wybiera się na zajęcia z baletu.

Uszyta z uszyta z tkaniny bawełnianej, kolor naturalny, twarz malowana farbami akrylowymi do tkanin, włosy lalki są wykonane z wełny czesankowej, kolor jasny brąz. Biżuteria – pierwsze próby tworzenia z półfabrykatów. Królik zrobiony z wełny czesankowej, filcowanie metodą nakłuwania na sucho. Torebka wykonana z łatki zamszowej i kwiecistej tkaniny bawełnianej. Sukienka i getry uszyte z dzianiny, rajstopy z dziecięcych za małych rajstop mojej córki. Wzrost ok. 42 cm. Maja znalazła nowy dom u mojej przyjaciółki Martyny. Została jej sprezentowana na imieniny.

Baletnica to przyjaciółka Maji. Właśnie jej opowiada o tym, czego uczy się na zajęciach baletowych. Obowiązuje tam określony strój. Czarne body (welur), różowa tiulowo-satynowa spódniczka, getry (polar) i różowe baletki (namalowane). Oczywiście obowiązkowo spięte włosy.
Lalka tak jak poprzedniczki, uszyta jest z tkaniny bawełnianej, kolor naturalny, twarz malowana farbami akrylowymi do tkanin, włosy lalki są wykonane z wełny czesankowej, kolor ciemny brąz, albo kawa. Wzrost ok. 42 cm.

 

 

This entry was posted in Lalki.