Madeline – Pani Ciemności

Madeline No.1(4)

Madeline jest słodką panienką, ale i tajemniczą, czy coś ukrywa? Wygląda jak gdyby była pogrążona w jakimś tajemniczym transie. Czy zrobiła coś złego? Przyjrzyj się jej, czy zauważyłeś coś niepokojącego? Och tak!!!

Tylko wybrani nie dadzą się nabrać na jej słodką minę. Wiedzą już kim jest.

Lalka uszyta jest z tkaniny bawełnianej Tilda – kolor naturalny, twarz malowana farbami akrylowymi do tkanin, sztuczne rzęsy, włosy wykonane z wełny czesankowej merynos australijski, kolor kawa. Korpus ma wyprofilowany biust i talię oraz namalowany gorset, posiada ruchome stawy w odcinku biodrowym, dzięki czemu może siadać. Możliwe jest również dowolne ustawienie palców dłoni (lalka może coś trzymać lub mieć palce wyprostowane), pozwala na to umieszczony wewnątrz palców dłoni specjalny druciany stelaż. Wysokość lalki to ok. 53 cm.

Ubranie lalki uszyte z tkanin bawełnianych, tiulu, koronek, weluru. Ozdobione biżuterią wykonaną z półfabrykatów. Na ażurowej bransolecie umieszczonej w pasie lalki oraz pierścieniu na jej nadgarstku portret innej lalki zatopiony w szklanym kabaszonie. Obie ozdoby można pożyczyć od Madeline i nosić osobiście. Ale pamiętaj przed tym zamiarem należy ją wcześniej uprzedzić. Jeśli ją bowiem zaskoczysz możesz tego żałować.

Ważne!!! lalka nie nadaje się do prania. Nie jest też przeznaczona do zabawy dla dzieci.

This entry was posted in Lalki.