Lalki powstałe jesienią 2012 r

Marilyn No.1(1)

W wizerunek Małej Marilyn zaangażowani byli najbliżsi członkowie rodziny. Jej imię nadał mój mąż Marcin, Córka Lucyna wyszukała spinkę, która dodaje nieco więcej smaczku, niż być go powinno. Medalion wykonała Martyna moja przyjaciółka podobnie jak poprzednie. Wykorzystała półfabrykaty i technikę decoupage. Zastosowała ją również do ozdobienia okrągłego pudełeczka z zaczarowaną buteleczką, w której nasza Marilyn schowała sekretny eliksir dobrego samopoczucia. Wystarczy dotknąć, albo spojrzeć, a czar zaczyna działać. Ukryła go w torebce. Jak widać na powstałą Małą Marilyn pracowało kilka osób, którym jestem za to bardzo wdzięczna.

Mała Marilyn wydaję się być pewna siebie, ale w głębi serca jest delikatna i wrażliwa.Trzeba się o nią troszczyć, lubi spokój, a jednocześnie chce być w centrum uwagi dlatego postaw ją w miejscu, gdzie będzie mogła cię obserwować i cieszyć Twoje oko.

Mała Marilyn uszyta jest z bawełnianej tkaniny – kolor naturalny, korpus ma wyprofilowany biust i talię oraz namalowany gorset, włosy zrobione są z wełny naturalny moher – kolor biały, twarz i ciało malowane ręcznie farbami akrylowymi przeznaczonymi do tkanin, sztuczne rzęsy, ubranie uszyte z tkanin bawełnianych, tiulu, falbanek na gumce i z wykorzystaniem gotowych elementów ozdobnych np. różyczek. Lalka może siedzieć, nie musi być umieszczona na stojaku. Wysokość lalki to ok. 53 cm.

Ważne!!! Nie nadaje się do prania, szczególnie ze względu na malowaną farbami twarz, które w kontakcie z wodą mogłyby ulec zniszczeniu. Nie jest też przeznaczona dla dzieci.

 

This entry was posted in Lalki.