Anna

Anna No.1(5)

Zielonooka Anna stwarza wrażenie pewnej siebie. Lubi być w centrum uwagi. Przykłada wagę do szczegółów. Potrafi też niejednego zadziwić swą profesjonalną postawą. Jednak kryje się w niej również inne oblicze, romantycznej księżniczki czekającej na księcia z bajki. Kto skradnie jej serce?

Lalka uszyta jest z bawełnianej tkaniny, włosy zrobione są z naturalnej wełny (kolor rudy, merynos), twarz i ciało malowane ręcznie farbami akrylowymi przeznaczonymi do tkanin, korpus ma wyprofilowany biust i talię oraz namalowany gorset. Posiada ruchome stawy w odcinku biodrowym, dzięki czemu może siadać. Możliwe jest również dowolne ustawienie palców dłoni (lalka może coś trzymać lub mieć palce wyprostowane), pozwala na to umieszczony wewnątrz dłoni specjalny druciany stelaż. Ubranie uszyte z tkanin bawełnianych. Biżuteria stworzona z półfabrykatów imitujących stare złoto, w medalionie pod szklanym kabaszonem zdjęcie innej lalki. Wysokość lalki to ok. 53 cm.

Ważne! Nie nadaje się do prania, szczególnie ze względu na malowaną farbami twarz, które w kontakcie z wodą mogłyby ulec zniszczeniu! Nie jest też przeznaczona dla dzieci!

 

This entry was posted in Lalki.